Dělejte to co vám dává smysl.

Červenec 2017

Chcete něco změnit??? tak na co ještě čekáte...

25. července 2017 v 19:54 | TMS |  Téma týdne

"Práce je zábava."
-Friedrich Nietzsche

Toužíte ve svém životě něco změnit??? Jestli ano, tak právě v tento okamžik, je ta nejlepší chvíle s tím něco udělat. Neztrácejte tedy čas a ozvěte se nám, rádi vám budeme oporou na cestě za sny.P.S.: Nemáte co ztratit!!! Maximálně pár slov a několik minut času.


Čas na nové auto??

19. července 2017 v 22:13 | TMS |  Denní dávka Imperialu

"Jak muž pozná, že je zamilovaný? Když na několik dní ztratí zájem o své auto."
-Tim Allen

Automobil je mazlík téměř pro každého muže a téměř každá žena se ráda nechá svézt v naleštěném žihadle. Jak tedy postupovat při koupi nového vozidla?

Za prvé je třeba najít ověřeného prodejce a za druhé je třeba vybrat způsob platby.

Nejideálnějším způsobem platby, je platba v hotovosti. Tento způsob by jsme však měli volit pouze pokud nám zůstane dostatečná finanční rezerva, pro případ nečekaných výdajů.

Další možností je spotřebitelský úvěr. Zde je třeba nenaletět na krásný úsměv poradce a vyjednat si co nejnižší RPSN ( roční procentní sazba nákladů) např. kolem 6% p.a.. U této možnosti budeme rádi, když se obrátíte na nás a věříme, že vaši důvěru nezklameme.

Asi posledním řešením je úvěr poskytnutý prodejcem aut. Tyto úvěry nejsou příliš dobré řešení, jelikož prodejci aut jsou specialisté na auta a ne na finance. RPSN u jejich úvěru se tedy může vyšplhat až k 30% p.a..

Pokud máte jakékoli dotazy na toto téma, tak nás neváhejte kontaktovat, rádi budeme nápomocní.

Váš Imperial

Nebojte se změny...právě teď je ten nejlepší čas.

17. července 2017 v 22:17 | TMS |  Téma týdne
"Odvaha je vítězství, bázlivost je porážka."
-Orison Swett Marden

Jít si za svým snem chce pořádnou porci odvahy. Být odvážný však neznamená nemít strach, ale svůj strach překonat.

Občas prostě musíme poslechnou svůj vnitřní hlas, který říká: "Tak už to sakra udělej."

Pokud vás tedy nebaví vaše práce, tak si najděte jinou. Pokud chcete lepší bydlení, tak pro to začněte něco dělat. Jestli chcete nové auto, tak o něm jenom nesněte, ale udělejte něco navíc.

Víme, že se o tom snadno mluví a proto vám v článku přinášíme inspiraci v podobě rozhovoru s Tomášem Kašovským, který ze dne na den svůj život změnil a nelituje.

Pokud vám ve vašem životě tedy něco chybí, tak je čas na to, abyste změnili své myšlení a vyšli vstříc lepším zítřkům.

My v Imperialu jsme již vykročili vpřed, teď je řada na vás.😉

P.S.: Pokud sebere všechnu svou odvahu a rozhodnete se konat, tak se nás nebojte oslovit s prosbou o radu či pomoc např. při řešení nového bydlení, kdy vám vyjednáme tu nejlepší hypotéku na trhu.
Rádi vám budeme oporou ve vašich nových začátcích.

Váš Imperial Vision


Rodina, základ státu...

12. července 2017 v 23:10 | TMS |  Denní dávka Imperialu
"Zlatý věk je tam, kde jsou děti."
-Novalis

Děti nám dávají smysl života. Jsou naší radostí, ale i starostí. Pozitiva však jistě převládají.

Pokud jste ve fázi, kdy plánujete potomka, tak by jste měli mít na paměti, že se na jeho příchod musíte připravit i finančně.

Tipy, jak se na dítě připravit, naleznete v článku. A nebo se můžete zastavit u nás v kanceláři na dobré kávě a my vám poradíme, jak vytvořit dostatečné finanční rezervy, aby příchod drobečka nebyla až taková finanční zátěž.

Jsme tu pro vás, tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám budeme nápomocní.

Váš Imperial.


2 měsíce prázdnin...

3. července 2017 v 8:00 | TMS |  Denní dávka Imperialu
"Nic nemá na dítě lepší vliv než chvála."
-Richard Brinsley Sheridan

Děti jsou naším největším posláním. Jsou nám chloubou a pýchou. Jejich úspěchy jsou i našimi a jejich trápení nás bolí dvojnásob.

V období léta a tedy i školních prázdnin máme šanci trávit více času se svými ratolestmi. Je to ideální čas na prožití nových zážitků a tvorbu krásných vzpomínek.

A ať už bylo vysvědčení jakékoliv, je třeba si uvědomit, že školní úspěchy nejsou to nejdůležitější. Důležitější je, co naučíme své děti jako rodiče.

Především by jsme je tedy měli naučit být dobrými, poctivými lidmi, kteří se o sebe dokáží postarat a neodmítnou podat druhému pomocnou ruku.

V Imperialu v tyto hodnoty věříme. A věříme, že dobrým stavebním kamenem k tomu být dobrým člověkem, je umění vážit si peněz a znát jejich hodnotu.

I proto se intenzivně snažíme zvyšovat finanční gramotnost mladým, ale i starším, zkušenějším lidem, protože v tom vidíme smysl.

Pokud vás na toto téma zajímá, tak nás neváhejte kontaktovat. Na všechny otázky vám odpoví naši kvalifikování konzultanti.

Jsme tu pro vás.

Váš Imperial.
Život...není už nic víc..

2. července 2017 v 10:33 | TMS |  Denní dávka Imperialu
Život je nejcennější komoditou vůbec. Nic hodnotnější na světě už nemáme. Nedá se koupit penězi, zlatem či drahými kameny. Nic na světě se našemu životu nevyrovná.

V letních dnech přichází prostor pro mnohé radovánky. Často se vystavujeme adrenalinovým zážitkům, nebo velké fyzické aktivitě. V těchto případech, se však můžeme dostat do situace, kdy náš organismus zátěž nevydrží a zkolabuje.

Každý z nás, by proto měl být připraven na situaci, kdy někomu jednoduchými postupy život můžeme zachránit. Přinášíme vám proto video s návodem, jak postupovat při resuscitaci.

Nikdy nevíte, kdy zachráněný člověk může v podobné situaci pomoci i vám.

Nejsme odborníci na životu ohrožující situace, takže v takovýchto případech volejte první linku 158. Ale v případě, že pro podobné případe chcete být připraveni i jinak, např. pojištěním, tak jsme tu pro vás.

Váš Imperial

P.S.: Dávejte na sebe pozor, jste pro nás důležití!!!