Dělejte to co vám dává smysl.

Strach dělat co nás baví...

29. června 2017 v 9:00 | TMS |  Téma týdne
"Jen ta práce je plodná, která je radostná. Jen ta práce je radostná, která je dobrovolná."
-T. G. Masaryk
Práce je odvozena od slova pracovat. Robota je staročeský výraz pro práci. Robot je Čapkův výraz pro pracující stroj. S prací bychom to tedy neměli přehánět, aby se z nás roboti nestali.
Kolik lidí si myslíte, že ráno vstane a těší se do práce? Takových lidí nejspíš není většina. Měla by to však být snaha každého z nás. Dělat věci, které nám nedávají smysl, nás postupem času začne ubíjet.
My v Imperialu však každý den vstáváme s úsměvem. Naše práce nás baví a děláme ji rádi. Možná to pro někoho zní jako klišé, ale pro nás je radost pomáhat vám s financemi.
Finanční sféra se pro nás stala zábavou. Nalezněte i vy tu pravou práci, která pro vás bude radostí. Je jedno jestli vás baví být řidičem kamionu, stavbyvedoucím, kuchařem, anebo finančním poradcem. Důležité je, aby to pro vás mělo smysl. Jděte si tedy za svým snem a dejte tomu všechno. Jednou se vám to vrátí.
Důležité je nebát se změny. Musíme si věřit a nenechat se ovládat strachem. Strach je mocný nepřítel a zabiják příležitostí. Pokud ho však překonáme, úspěch na sebe nenechá dlouho čekat.
V případě, že by jste tedy chtěli nakouknout do světa financí, tak se na nás neváhejte obrátit. Jedno místo u nás v týmu by se snad ještě našlo.
Jsme tu pro vás.
váš Imperial! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama