Dělejte to co vám dává smysl.

Invalidita a jak se finančně ochránit...

14. června 2017 v 6:40 | TMS |  Denní dávka Imperialu
"Jsme moudřejší v neštěstí, kdežto štěstí nás připravuje o zdravý rozum."
Seneca

Nejtěžší ránu, jakou nám může život uštědřit je, že nám sáhne na zdraví. K letošnímu roku má ČR téměř 450 tis invalidů. Osud těchto lidí jistě není záviděníhodný. Co jim mohlo aspoň trochu pomoci je správně nastavené životní pojištění.

Stát se invalidou je citelně znát na finanční situaci. Příkladem může být člověk který má výdělek 23 tis. čistého. Jeho výdaje jsou 8 tis. nájem, 5 tis jídlo. 5 tis. ostatní potřeby (paušál, benzín, oblečení,...) v součtu to jsou výdaje za 18 tis. 5 tis. mu tedy zbývá a může si je spořit. Pokud se však tento člověk stane invalidou, tak dostane invalidní důchod v hodnotě 13 tis. plus mu narostou výdaje za lékařskou péči a rázem je v minusu 5 tis a více.

Moderní životní pojištění, které je ideálně nastavené, by vám tedy mělo svým krytím vystačit na mnoho let dopředu.

Je však třeba dát si pozor na co všechno se smlouva vztahuje. Buďte tedy při uzavíraní smlouvy obezřetní a prostudujte každý detail.

A pokud smlouvy nejsou vaše hoby, tak se neváhejte obrátit na naše zkušené poradce. Ti vám vše vysvětlí, podrobně s vámi smlouvu projdou a zodpoví všechny vaše otázky. Těší nás totiž, když naše práce má smysl.

Váš Imperial.

http://finance.idnes.cz/pojisteni-invalidity-a-vysvetleni-jednotlivych-rizik-p1y-/poj.aspx?c=A170609_121317_poj_sov
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 14. června 2017 v 6:57 | Reagovat

:-) Ano, příživníci na nás sobecky parazitují :-)

Hospodář musí neustále bojovat s příživníky, co se snaží sobecky na jeho práci parazitovat, jde o; plevel, parazity, viry, zloděje, lháře, lenochy, atd. boj s příživníky nebyl nikdy snadný a jednoduchý, je to jako boj s nemocemi, které se neustále evolučně mění, a tak na ně staré léky už nezabírají. Nejlepší metodou jak bojovat s příživníky je zabránit příživníkům v tom aby se mohli rozmnožovat, je třeba začít používat ve velkém insekticidy, které zablokují příživníkům rozmnožování, nemá smysl příživníky násilně eliminovat, když se umí rychle rozmnožovat.

Je třeba začít zaměstnávat GVKB roboty místo příživníků, a příživníkům dávat do jídla globálně insekticidy, aby se nemohli rozmnožovat, ano ten druhý je příživníkem který na tobě sobecky parazituje, pravda je jako zrcadlo, ve kterém spatříš to, že jsi příživník, který miluje sobecké parazitování. Všechny deprese a stres, jsou způsobené tím, že je obtížné být zde profesionálním příživníkem, který sobecky na druhých parazituje, protože konkurence dneska veliká všude už je.

Nejsou zde už naivní věřící ovce, jsou zde jenom samí cyničtí vlci, co si zde hrají na ovce, vše je zde jenom pokrytecké kariéristické divadlo, ve kterém je; vlk, vlku, vlkem. Nejsou příživníci tak nejsou s příživníky problémy, o tom je ekonomika a politika, je třeba se probudit z našich snů, o tom že bude po volbě nové politické strany, pracujícím zde konečně lépe, lépe je zde vždy jenom těm co jsou v centru, a tak mají výhody a jistoty díky funkci; krále, šlechtice, papeže, prezidenta, předsedy, ministra, diplomata, poslance, senátora, ředitele, podnikatele, obchodníka, celebrity, soudce, notáře, profesora, atd. O_O

2 imperialvision imperialvision | 15. června 2017 v 23:48 | Reagovat

[1]:Děkujem za komentář. Je vidět, že pro danou věc máte stejný zápal, jako my máme zápal pro finance.

Váš Imperial

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama