Dělejte to co vám dává smysl.

Důchod klepe na dveře...

12. června 2017 v 22:53 | TMS |  Denní dávka Imperialu
"Nízké důchody přijdou stát pěkně draho. Důchodci nemohou ani moc jíst, ani moc pít, ani moc kouřit a to prodlužuje jejich život do nekonečna."
Dušan Radovič
Každý z nás by se rád dožil důchodového věku. Bláhově si totiž říkáme, že potom budeme mít spoustu času, odpočineme si, začneme si život užívat a doženeme to, co jsme v mládí nestihli.
Mnoho lidí, se od určitého věku dokonce na důchod těší, že už nebudou muset chodit do práce vydělávat peníze a dostanou dávky od státu. Dnešní mladí si dokonce bláhově přejí jít do důchodu dřív, než jejich rodiče.
Co si však už mnoho lidí neuvědomuje je fakt, že důchodové dávky zdaleka nedosahují výše platu ze zaměstnání.To znamená, že důchod nám tedy spíše přináší omezení našeho finančního rozpočtu.
Měli bychom se nad tím tedy zamyslet dřív, než bude pozdě a začít tvořit rezervu, která nám ten důchod opravdu zpříjemní.
V případě, že si nejste jisti jakým způsobem by bylo dobré rezervu tvořit, tak se na nás klidně obraťte. Rádi vám řekneme svůj odborný názor či vypracujeme spořící plán. Jsme tu přeci od toho. Pomáhat vám nám totiž dělá radost.
Váš Imperial.

https://www.facebook.com/imperialvisioncz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama