Dělejte to co vám dává smysl.

Červen 2017

Strach dělat co nás baví...

29. června 2017 v 9:00 | TMS |  Téma týdne
"Jen ta práce je plodná, která je radostná. Jen ta práce je radostná, která je dobrovolná."
-T. G. Masaryk
Práce je odvozena od slova pracovat. Robota je staročeský výraz pro práci. Robot je Čapkův výraz pro pracující stroj. S prací bychom to tedy neměli přehánět, aby se z nás roboti nestali.
Kolik lidí si myslíte, že ráno vstane a těší se do práce? Takových lidí nejspíš není většina. Měla by to však být snaha každého z nás. Dělat věci, které nám nedávají smysl, nás postupem času začne ubíjet.
My v Imperialu však každý den vstáváme s úsměvem. Naše práce nás baví a děláme ji rádi. Možná to pro někoho zní jako klišé, ale pro nás je radost pomáhat vám s financemi.
Finanční sféra se pro nás stala zábavou. Nalezněte i vy tu pravou práci, která pro vás bude radostí. Je jedno jestli vás baví být řidičem kamionu, stavbyvedoucím, kuchařem, anebo finančním poradcem. Důležité je, aby to pro vás mělo smysl. Jděte si tedy za svým snem a dejte tomu všechno. Jednou se vám to vrátí.
Důležité je nebát se změny. Musíme si věřit a nenechat se ovládat strachem. Strach je mocný nepřítel a zabiják příležitostí. Pokud ho však překonáme, úspěch na sebe nenechá dlouho čekat.
V případě, že by jste tedy chtěli nakouknout do světa financí, tak se na nás neváhejte obrátit. Jedno místo u nás v týmu by se snad ještě našlo.
Jsme tu pro vás.
váš Imperial! :)

Penzijko...ano, či ne?

28. června 2017 v 21:41 | TMS |  Denní dávka Imperialu

"O příjemné vzpomínky se musíme sami předem postarat."
-Paul Hörbiger
Důchodový věk by měl být stádiem života kdy si už jen užíváme. K tomu aby jsme si volný čas mohli užít je však zapotřebí nějaká ta koruna navíc.
Je vícero způsobů, jak si na penzi naspořit dostatečnou rezervu. Dnes vám však přinášíme zajímavý článek o "penzijku". V článku se dozvíte zda je tento produkt výhodný anebo ne, A na co všechno máte nárok.
Věříme, že článek vás zase o něco obohatí a v případě, že vám nezodpoví všechny vaše otázky, tak se neváhejte obrátit na nás. Rádi vám vše zodpovíme a vysvětlíme.
Jsme tu kvůli vám, tak se na nás nebojte obracet.
Váš Imperial.
http://finance.idnes.cz/penzijni-pripojisteni-doplnkove-penzijni-sporeni-f8r-/viteze.aspx?c=A170624_093727_viteze_frp

Nikdy se nevzdáme...

22. června 2017 v 22:52 | TMS |  Téma týdne
"Chcete ve světě vyniknout? Musíte pracovat, zatímco jiní se baví."
-Winston Churchill

Pro mnoho lidí je finanční poradce sprosté slovo. Mnohdy jsou předsudky opodstatněné. Jsme si totiž vědomi, že mnoho poradců svou práci vykoná pouze pro svůj prospěch.

My v Imperialu si však zakládáme na vysokých morálních hodnotách. Našim klientům poskytujeme tu nejlepší péči. Nechceme totiž být jen poradci, chceme být něco víc. Chceme být oporu i důvěryhodným partnerem.

Jak jste si tedy mohli všimnout, být členem Imperial Visionu není pro každého. Ale my se našich hodnot nevzdáme. Je to pro nás ta správná cesta, která nás naplňuje.

Vykouzlit jinému člověku úsměv na tváři je totiž to největší uspokojení, jaké vám práce muže nabídnout. Pokud máte i vy stejné hodnoty, tak nás neváhejte oslovit. Rádi poznáme nové tváře se stejnými hodnotami.

Váš Imperial.

http://www.imperialvision.cz/

Photo by @arltomas

Chyby ve financích jsou drahý špás...

22. června 2017 v 21:16 | TMS |  Denní dávka Imperialu
"Tvým největším bohatstvím je to, co víš. To, co nevíš, je tvé největší riziko."
-Robert Kiyosaki
Chybovat je lidské, ale chybovat při rozhodování o financích jsou draze zaplacené chyby.
Přinášíme vám proto inspirativní článek o nejčastějších chybách, které děláme ve financích. Možná si některou z nich uvědomíte i vy a ušetříte si tedy nějakou tu kačku.
V případě, že by jste měli na jakýkoliv finanční produkt otázky, tak nás neváhejte kontaktovat, rádi vám vše vysvětlíme a poradíme.
Jsme tu pro vás, váš Imperial.

Hypotéky už nejsou jen tak...

21. června 2017 v 22:15 | TMS |  Denní dávka Imperialu
Domove, sladký domove po tobě toužíme všichni. Sen mít vlastní bydlení, máme v sobě zakořeněný snad všichni. Ceny nemovitostí však neustále rostou a tím pádem nám komplikují naše rozhodování.

Bohužel se horší i podmínky hypoték. Tím pádem se nám náš sen trochu vzdaluje.

My v Imperialu Vám však za každých podmínek vykalkulujeme jen to nejlepší, tak aby to pro vás mělo smysl a byli jsme co nejvíce nápomocní.

Jsme tu pro vás, váš Imperial.

http://finance.idnes.cz/hypoindex-a-prumerne-urokove-sazby-za-kveten-fa3-/pujcky.aspx?c=A170620_092243_pujcky_sov

Cestování a jak na platební kartu

20. června 2017 v 22:47 | TMS |  Denní dávka Imperialu
"Nejhorší na dovolené je to, že jí nejvíc potřebujeme, když jsme právě po ní."
-Eugen Gerstenmaier
Je čas dovolených a to znamená, že spousta z nás vyrazí do zahraničí. S tím vyplouvá na povrch i otázka: Kolik peněz si na dovolenou vzít?
Samozřejmě že hotovost je důležitá, ale neměli bychom to s ní přehánět. Mohli bychom totiž při nákupu a prodeji měny prodělat.
Naštěstí existují platební karty. Přinášíme vám proto zajímavý článek o tom, na co si dát pozor na cestě do zahraničí.
Kam na dovolenou vám sice neporadíme, ale v oblasti financí pro vás budeme jedničkou.
Jsme tu pro vás, váš Imperial.
https://www.facebook.com/imperialvisioncz/


Finanční poradce

15. června 2017 v 7:00 | TMS |  Denní dávka Imperialu
"Poctivá věc se žádných soudů nebojí."
Publilius Syrus

Finanční poradce je člověk, který vidí do chodu domácnosti. To znamená, že mu svěřujeme ta největší tajemství. Proto je důležité mu věřit.

Důležitý je tedy váš první dojem. Pokud s poradce máte negativní pocity, měli by jste mu to říci a případně si vybrat někoho jiného.

Dobrý poradce by vám nic neměl nabízet či hůř vnucovat, Měl by si vás vyslechnout a teprve poté hodnotit vaše portfolio. Neměl by zbytečně měnit stávající produkty kvůli svému obohacení, ale pouze pokud s toho budete mít prospěch vy.

Každá změna nebo nový produkt by vám měl dávat smysl a měli by jste si být jistí, že to chcete.

Tyto hodnoty jsou pro každého člena týmu Imperial vlastní.
Pro naše klienty tedy děláme vždy jen to nejlepší.
To nám totiž dělá radost.

Klidně se na nás tedy obraťte, možná budeme nápomocní i vám.

Váš Imperial.


Invalidita a jak se finančně ochránit...

14. června 2017 v 6:40 | TMS |  Denní dávka Imperialu
"Jsme moudřejší v neštěstí, kdežto štěstí nás připravuje o zdravý rozum."
Seneca

Nejtěžší ránu, jakou nám může život uštědřit je, že nám sáhne na zdraví. K letošnímu roku má ČR téměř 450 tis invalidů. Osud těchto lidí jistě není záviděníhodný. Co jim mohlo aspoň trochu pomoci je správně nastavené životní pojištění.

Stát se invalidou je citelně znát na finanční situaci. Příkladem může být člověk který má výdělek 23 tis. čistého. Jeho výdaje jsou 8 tis. nájem, 5 tis jídlo. 5 tis. ostatní potřeby (paušál, benzín, oblečení,...) v součtu to jsou výdaje za 18 tis. 5 tis. mu tedy zbývá a může si je spořit. Pokud se však tento člověk stane invalidou, tak dostane invalidní důchod v hodnotě 13 tis. plus mu narostou výdaje za lékařskou péči a rázem je v minusu 5 tis a více.

Moderní životní pojištění, které je ideálně nastavené, by vám tedy mělo svým krytím vystačit na mnoho let dopředu.

Je však třeba dát si pozor na co všechno se smlouva vztahuje. Buďte tedy při uzavíraní smlouvy obezřetní a prostudujte každý detail.

A pokud smlouvy nejsou vaše hoby, tak se neváhejte obrátit na naše zkušené poradce. Ti vám vše vysvětlí, podrobně s vámi smlouvu projdou a zodpoví všechny vaše otázky. Těší nás totiž, když naše práce má smysl.

Váš Imperial.

http://finance.idnes.cz/pojisteni-invalidity-a-vysvetleni-jednotlivych-rizik-p1y-/poj.aspx?c=A170609_121317_poj_sov

Důchod klepe na dveře...

12. června 2017 v 22:53 | TMS |  Denní dávka Imperialu
"Nízké důchody přijdou stát pěkně draho. Důchodci nemohou ani moc jíst, ani moc pít, ani moc kouřit a to prodlužuje jejich život do nekonečna."
Dušan Radovič
Každý z nás by se rád dožil důchodového věku. Bláhově si totiž říkáme, že potom budeme mít spoustu času, odpočineme si, začneme si život užívat a doženeme to, co jsme v mládí nestihli.
Mnoho lidí, se od určitého věku dokonce na důchod těší, že už nebudou muset chodit do práce vydělávat peníze a dostanou dávky od státu. Dnešní mladí si dokonce bláhově přejí jít do důchodu dřív, než jejich rodiče.
Co si však už mnoho lidí neuvědomuje je fakt, že důchodové dávky zdaleka nedosahují výše platu ze zaměstnání.To znamená, že důchod nám tedy spíše přináší omezení našeho finančního rozpočtu.
Měli bychom se nad tím tedy zamyslet dřív, než bude pozdě a začít tvořit rezervu, která nám ten důchod opravdu zpříjemní.
V případě, že si nejste jisti jakým způsobem by bylo dobré rezervu tvořit, tak se na nás klidně obraťte. Rádi vám řekneme svůj odborný názor či vypracujeme spořící plán. Jsme tu přeci od toho. Pomáhat vám nám totiž dělá radost.
Váš Imperial.

https://www.facebook.com/imperialvisioncz/

Dělat to správně nám dává smysl...

7. června 2017 v 23:11 | TMS
"Dobrý skutek je často sám o sobě odměnou."
Henry Bennett

Co je správné a co je špatné? Toť otázka. Je spousty skutků, které pro někoho můžou být špatné a pro jiného dobré. Jak je to s touto tenkou hranicí vám neporadíme. V čem jsme si však jistí a u čeho víme co je správné a co ne, jsou otázky spjaté s financemi.

Víme, že finance jsou pro každého tím nejcitlivějším tématem a proto je třeba s nimi nakládat s rozumem. Na finančním trhu se pohybujeme kvůli tomu, že nám dává smysl být vám oporou i v nejtěžších rozhodnutích, jako je například řešení nového bydlení.

Jsme rádi, když můžeme být součástí vašich plánů a snů. Těší nás, když vidíme vaše šťastné tváře a máme dobrý pocit na duši, že jsme společně s vámi našli to nejlepší řešení vašeho problému.

Víme, že na náš obor je nahlíženo s předsudky. Věříme však, že my v Imperialu bychom to mohli změnit. Snažíme se totiž svůj obor dělat nejlépe, jak umíme, tak abyste všemu rozuměli a dávalo vám to smysl.


Jsme tu pro vás váš Imperial.