Dělejte to co vám dává smysl.

Rychle plyne čas

31. května 2017 v 22:29 | TMS |  Téma týdne
"Váš čas je omezený, tak jím neplýtvejte na to, abyste žili život někoho jiného. Nepodléhejte dogmatu, že máte žít podle toho, co si myslí druzí. Nedopusťte, aby v hluku cizích názorů zanikl váš vlastní vnitřní hlas. A to nejdůležitější: mějte odvahu jít za svým srdcem a intuicí. Protože ty už nějak vědí, kým se ve skutečnosti chcete stát. Všechno ostatní je vedlejší."
Steve Jobs

Každý den se dostáváme do neuvěřitelného presu, tento tlak na nás vyvíjí číslo 1440. Víte co to číslo znamená? Je to počet minut za den. Přesně tolik můžeme využít za jeden den. Ani o minutu víc, či míň. Měli bychom mít proto na paměti, že každá minuta dne je pro nás šance něco změnit.

My v Imperialu se to snažíme dodržovat, jelikož jsme si vědomi toho, že život nám běží rychlostí blesku. Čas utíká tak rychle, že již za 22 dní budeme slavit rok fungování společnosti. Za tu dobu jsme toho stihli spoustu. Mohl bych se o tom rozepisovat dlouhé řádky. Za zmínku však stojí stěhování do nových kanceláří. Nyní nás naleznete ve Zlíně na nám. T. G. Masaryka 2433. Na tomto místě nás jistě nepřehlédnete díky skvělým polepům od šikovných ručiček odborníků z Masterfoil.

Odkaz na stránky zde: http://www.masterfoil.cz/

Dalším milníkem v tomto roku byla tvorba našich webových stránek. Věříme, že stránky jsou pro vás zajímavé a přehledné. Co nám však v tomto roce dává největší smysl, jsou vaše spokojené tváře.

Závěrem vás možná trochu zklamu. Sice se říká, že čas jsou peníze. A i když my vám dokážeme peníze uložit nejvýhodněji na trhu, tak čas vám bohužel uložit nedokážeme. Nakládejte s ním proto nejlépe, jak můžete, abyste na smrtelné posteli nelitovali promarněného času.

Váš Imperial
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama