Dělejte to co vám dává smysl.

Co už lidé nevidí...

16. května 2017 v 23:02 | TMS |  Téma týdne
"Oči, které se dívají, jsou běžné. Oči, které vidí, jsou vzácné."
-John Oswald Sanders

Podnikání je těžká záležitost. Je to spousta práce, která nekončí, když zákazník odejde. Člověk, který to nikdy nezkusil, má leckdy zkreslenou představu. Zkusíme vám tedy představit, jak to u nás vypadá.

Naše práce začíná v okamžik, kdy nás doporučíte. Tehdy začínáme komunikovat s novým zákazníkem. Na začátek s vámi uděláme analýzu, z které si odneseme spoustu podnětů pro další práci. Tato práce však už není vidět. Tu děláme po večerech či brzy ráno, abychom byli připraveni na další setkání. Za ten čas musíme stihnout mnoho telefonátů, emailů a kalkulací.

Dále s vámi dořešíme realizaci. To je však teprve začátek, naše práce totiž uzavřením smlouvy nekončí. Nejdůležitější je pro nás totiž servis. Ten už však mnoho lidí přehlíží a necení si ho tak, jak by měli. Nám to však nevadí, je to naše práce a děláme ji rádi.

Mohli bychom vám zde detailně popsat naše "Know-how", ale raději bychom Vám to vysvětlili na osobní schůzce. Abychom vám mohli odpovědět na všechny otázky konkrétně.

Máme však pro vás jedno moudro. Pokud vám někdo chce radit ve financích, musí si na vás udělat čas a to hodně času. Musí to být člověk, který vám snese modré z nebe, a když mu zavoláte o půlnoci s tím, že chcete poradit, tak vám řekne, že to není problém.

Přesně takový se snažíme být i my v Imperialu, nebojte se na nás proto obrátit s jakýmkoliv dotazem. Rádi se vám pokusíme být nápomocní, to nám totiž přináší radost.

Váš Imperial.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama