Dělejte to co vám dává smysl.

Květen 2017

Rychle plyne čas

31. května 2017 v 22:29 | TMS |  Téma týdne
"Váš čas je omezený, tak jím neplýtvejte na to, abyste žili život někoho jiného. Nepodléhejte dogmatu, že máte žít podle toho, co si myslí druzí. Nedopusťte, aby v hluku cizích názorů zanikl váš vlastní vnitřní hlas. A to nejdůležitější: mějte odvahu jít za svým srdcem a intuicí. Protože ty už nějak vědí, kým se ve skutečnosti chcete stát. Všechno ostatní je vedlejší."
Steve Jobs

Každý den se dostáváme do neuvěřitelného presu, tento tlak na nás vyvíjí číslo 1440. Víte co to číslo znamená? Je to počet minut za den. Přesně tolik můžeme využít za jeden den. Ani o minutu víc, či míň. Měli bychom mít proto na paměti, že každá minuta dne je pro nás šance něco změnit.

My v Imperialu se to snažíme dodržovat, jelikož jsme si vědomi toho, že život nám běží rychlostí blesku. Čas utíká tak rychle, že již za 22 dní budeme slavit rok fungování společnosti. Za tu dobu jsme toho stihli spoustu. Mohl bych se o tom rozepisovat dlouhé řádky. Za zmínku však stojí stěhování do nových kanceláří. Nyní nás naleznete ve Zlíně na nám. T. G. Masaryka 2433. Na tomto místě nás jistě nepřehlédnete díky skvělým polepům od šikovných ručiček odborníků z Masterfoil.

Odkaz na stránky zde: http://www.masterfoil.cz/

Dalším milníkem v tomto roku byla tvorba našich webových stránek. Věříme, že stránky jsou pro vás zajímavé a přehledné. Co nám však v tomto roce dává největší smysl, jsou vaše spokojené tváře.

Závěrem vás možná trochu zklamu. Sice se říká, že čas jsou peníze. A i když my vám dokážeme peníze uložit nejvýhodněji na trhu, tak čas vám bohužel uložit nedokážeme. Nakládejte s ním proto nejlépe, jak můžete, abyste na smrtelné posteli nelitovali promarněného času.

Váš Imperial

Co už lidé nevidí...

16. května 2017 v 23:02 | TMS |  Téma týdne
"Oči, které se dívají, jsou běžné. Oči, které vidí, jsou vzácné."
-John Oswald Sanders

Podnikání je těžká záležitost. Je to spousta práce, která nekončí, když zákazník odejde. Člověk, který to nikdy nezkusil, má leckdy zkreslenou představu. Zkusíme vám tedy představit, jak to u nás vypadá.

Naše práce začíná v okamžik, kdy nás doporučíte. Tehdy začínáme komunikovat s novým zákazníkem. Na začátek s vámi uděláme analýzu, z které si odneseme spoustu podnětů pro další práci. Tato práce však už není vidět. Tu děláme po večerech či brzy ráno, abychom byli připraveni na další setkání. Za ten čas musíme stihnout mnoho telefonátů, emailů a kalkulací.

Dále s vámi dořešíme realizaci. To je však teprve začátek, naše práce totiž uzavřením smlouvy nekončí. Nejdůležitější je pro nás totiž servis. Ten už však mnoho lidí přehlíží a necení si ho tak, jak by měli. Nám to však nevadí, je to naše práce a děláme ji rádi.

Mohli bychom vám zde detailně popsat naše "Know-how", ale raději bychom Vám to vysvětlili na osobní schůzce. Abychom vám mohli odpovědět na všechny otázky konkrétně.

Máme však pro vás jedno moudro. Pokud vám někdo chce radit ve financích, musí si na vás udělat čas a to hodně času. Musí to být člověk, který vám snese modré z nebe, a když mu zavoláte o půlnoci s tím, že chcete poradit, tak vám řekne, že to není problém.

Přesně takový se snažíme být i my v Imperialu, nebojte se na nás proto obrátit s jakýmkoliv dotazem. Rádi se vám pokusíme být nápomocní, to nám totiž přináší radost.

Váš Imperial.

Normální nechceme být...

10. května 2017 v 22:25 | TMS
"Normálnost je cesta, která nikam nevede. Normální firma zkrachuje."
Jonas Ridderstrale

Svět se řídí standardy a pravidly. Jistě je dobré mít řád, ale nesmíme zapomenout vystupovat z normálu a být jedineční. O to být jiní se snažíme i my v Imperialu. Dělat nadstandartní službu nám totiž dává smysl.
Máme proto pro všechny poslání: Změňme myšlení, buďme pozitivní a hlavně buďme jiní. Nejsme Čapkovi roboti, jsme lidé.

IMPERIAL VISION

8. května 2017 v 13:04 | TMS
"Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká."Seneca


Jsme společnost působící na finančním trhu s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Naší vizí je dělat věci, které mají smysl. A ten smysl nám dáváte vy. Lidé, kterým můžeme být nápomocní. V případě, že vás zajímají finance, nebo konkrétní finanční produkt, tak se na nás neváhejte obrátit. Rádi vám poradíme, pomůžeme.
Váš Imperial Vision.